Diski'de gözler lige çevrildi!

:: Pano :: Diğer

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek

Mesaj  Admin Bir Paz Ağus. 17, 2008 11:28 pm

TFF 2. Lig takımlarından Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi DİSKİSpor'da gözler lige çevrildi.

Teknik Direktör Sertaç Küçükbayrak, lige iyi bir başlangıç yapmak istediklerini belirterek, "Kendimize güveniyoruz, lige iyi başlamanın hesaplarını yapıyoruz. Mücadeleci bir ekip oluşturduk, transfer çalışmalarını noktaladık. Son hazırlık maçında kafamdaki ideal 11'i sahaya sürdüm. Bazı değişiklikleri de maçın sonlarına doğru yaptım. Sahaya sürdüğüm kadro beni lig öncesi umutlandırdı. Artık kadromuz şekillenmeye başladı. Yenilenen kadromuzla ligde en iyi sonucu almaya çalışacağız. Hazırlık maçlarının sonuçları lig için ölçü değil. Önemli olan lige iyi başlamaktır. Programımızı bozmadan yola devam ediyoruz. Lige sahamızdaki Malatya Belediyespor maçıyla başlayacağız. İlk maçımızı sahamızda oynamak bizim için bir avantaj. Ligin ilk maçında sahadan galibiyetle ayrılırsak, elde edeceğimiz moral diğer maçları olumlu yönde etkileyecektir. Hepimize büyük görevler düşüyor ve herkes işini önemserse rahat futbol oynayıp başarılı bir çizgi yakalarız" dedi.
Admin
Admin

Kullanıcı profilini gör http://dagli.forum777.com

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön

- Similar topics

:: Pano :: Diğer