msn nıckleri 2!!!

:: Pano :: Messenger

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek

msn nıckleri 2!!!

Mesaj  atakent135 Bir Salı Ağus. 19, 2008 5:51 pm

Hayatta kimse için ağlamaya değmez
Ağlamaya değenler zaten ağlatmaz
Birgün ağlaman gerekirse başını dik tut ki
Gözyaşların seni ağlatan kişi kadar alçalmasın

Duygusuz ifadelerle bir taş olsam özlemimle.
Gömün beni sözlerimle,bende sizi özlerim be.
Duygularımı közleyin ve aleve verin benim önümde.
Kelimelerime dikkat et.Ben ağlamam son günümde.

Gözlerim açıktı baktım;önümde bir minare.
Etrafıma baktım;burada bir cenaze.
Ölen o adama baktım;o adam benim.
Etrafıma baktım.
Nerede kefenim?

Ben bi leş.Cinayet!Sen kaçar mısın?
Evinde bi hayalet..Sen yatarmısın?
Suratımı hayal et; anlatır mısın?
Bi saniye ben anlatırken; sen susarmısın?

кız ∂ιує öηєм νєяєηιη, qüzєℓ ∂ιує ѕєνєηιη, ραяα ιçιη ∂σѕт ѕαтαηıη, qяαℓ σℓѕα тαнтıηı, мαƒуα σℓѕα мєкαη'ıηı ѕιqєяιм

вυ аяа ίнτίуаcıм νая ѕаиа єllєяίмί ѕакıи вıяакма ваиа нυzuя νєяєи τєк уєя ѕєиίи уаиıи υиυτма

Bizz!Büyükk YoLlARıN AdaMıYıZ BiziM SEVğiMiZdE YüCE OLuR,ÖfKeMizDE:BiZ SeVeRSeK dEStaN KıZARSak KATLİAM OLuRR-єłма ѕєкєяίммм

bu can ezan ile werildi sela ile bıter yanlız sana deıl kocum kralına

SéNDéN Bæ$Kæ HiÇ ßiR $éYi oLMæYæN ßéN, SéNDéN ßæ$Kæ HéR $éYi oLæNLæRæ æCıRıMMM!!

gι∂єηє кαℓ ∂ємєк zαναℓℓιℓαяα,кαℓαηα gιт ∂ємєк тєявιуєѕιzℓєяє,∂öηмєуєηє ∂öη ∂ємєк α¢ιzℓєяє,нαк є∂єηє уσℓ νєямєк вιzє уαкιşιя..

ѕєη ∂αя∂αуѕαη вєη zσя∂αуıм , ѕєη αтєѕтєуѕη вєη кσя∂αуιм, вιя güη вυ ∂üηуα∂αη göçüρ gι∂єяѕєη, вιℓкι ѕєη∂єη öη¢є вєη σя∂αуıм

Bir gül kadar gururlu olsun...Askin Kalbindeyse.. Mutluluk elindeyse,istediğin iki kelemeyse seni seviyorum

Bilirim sen bir yıldızsın ve etrafında bir çok gezegen var ama unutma ki:ben de dünyayım yalnız BEN de hayat var...

Biz sevdiğimize kalbimizi emanet ederiz, ona şiir değil gerçekleri öneririz, bir gün kalp değilde ona kendimizi emanet ederiz..

Elden düşme sevdalar degil benim istedigim; Ya yüreginin sahibi olmalıyım yada HİÇBİRŞEYİN...

hişşt!seni ne anlayamacağın kadar anlasanda bilemeyeceğin kadar bilsende düşünemeyeceğin kadar düşünsende hayalbile edemeyeceğin kadar çok seviyorum

HeRkEs CenEtE gİtMeK iStEr AmA kİmSe ÖlMeK iStEmEz

kırmızı gül senin olsun beyaz gül benim olsun eğer sen beni unutursan kırmızı gül solsun eğer ben seni unutursam beyaz gül kefenim olsun..

KIYMETIMI BILMEN ICIN GITMEM MI GEREK!SEVDIGINI ANLA ARTIK BUYUDUN BEBEK!MASAL DEGIL KI BU ASK OGRENMEN GEREK!GITMESI KOLAY OLUR ZOR OLAN SEVMEK

DENIZIM DEGIL DALGAM OLURMUSUN? ATESIM DEGIL KULUM OLURMUSUN? ILK SEVDIGIM DEGILSIN AFFET SON SEVDIGIM OLURMUSUN?

Sen seni seveni sev dağda çoban olsa bile sevme asla seni sevmeyeni şu gördüğün Türkiye'de kral olsa bile

yüreğinde öyle bir umut taşı ki onu senden kimse almasın, kalbin öyle bir sevgiyle dolsun ki isteyen değil hak eden alsın. CANIM

biz ince bel,ela gz,sütun bacak hastası değiliz güzelim gümbür gümbür yürek diledik kavgamızda,ateşin yanına barut barutun yanına ateş olasın diye sevdik ama anlamadılar!!!

Umuda bin kurşun sıksada ölüm unutma umuda kurşun işlemez gülüm alsada çukuruna bizi ölüm hatırlaki fidanlar çukurda büyür GÜLÜM

Aşk ağlamaksa yüreğindeki acıyı paylaşmaksa üzüldüğünde sıcacık bir kucaksa ve aşkım için ateşe atlamaksa dünya durana bu ruh ölene kadar aşkımsın...

Alacakaranlığı sevmem ben, ya gece olmalı ya gündüz, kurşun ya vurmalı yada namluda durmalı, sevgili dediğin ya senin gibi olmalı yada hiç olmamalı...

Biz sevginin "uğrunda öl" deyipte "ölemem" diyenlerden değiliz; biz sevginin uğrunda seve seve can verelerndeniz....

Benbi AygıR sen Bi TaysıN Bırakın uLaN İpneLer YankıLansıN GerÇeKleR YalaN Sen De Bi GerçeKsin Sen gerçeKtende YaLaNsıNnN

beklenen gün gelecekse çekilen çile kutsaldır

1)öMüR ßoYu ßiR Ki$iYi SéVDiM(L)öLüNCé æRKæMDæN ßiR Ki$i æĞLæSıN DiYééé:'(

2)KæLßiM SéNi uNuTæCæK KæDæR æDi iSé, DuYGuLæRıM PæRÇæLæYæCæK KæDæR æSiLDiR CæNıM:@

3)æĞæÇ DæLSıZ:(DæL YæPRæKSıZ:(ßéN SéNSiZ:(ßu iMKæNSıZ:(

4)Şarkılar her şeyi anlatır æNLæYæNæ...Hayat her şeyi ifade eder Yæ$æYæNæ...Aşk çok acı çekmektir O æCıYı TæDæNæ...Sad

5)SéN SéNSiZLiĞiN æCıSıNı HiÇ ÇéKTiN Mi???ÇéKMéDiN!SadÇüNKü SéN HiÇ SéNSiZ KæLMæDıN!!!:'(

6)BeN SeNiN İLkOkUl YıLlArInDa SıK SıK YeRe DüŞüRdÜğÜn KuRşUn KaLeMiN GiBiYiM! DıŞtAn BaKıLdIğInDa SaPaSaĞlAm, AmA İçİ PaRaMpArÇa

7)SéNi uNuTMæYæ DéĞiL(U)SéNi SéVMéYé YéMiN éTTiM(L)

8)SéNDéN Bæ$Kæ HiÇ ßiR $éYi oLMæYæN ßéN,:'(SéNDéN ßæ$Kæ HéR $éYi oLæNLæRæ æCıRıMMM!!!Sad

9)DuRuMuM ÇeVrİm İçİ:DBeYnİm MeŞgUl:)RuHuM HeMeN DöNeCeK*-)AkLıM DıŞaRıDa:(Elİm TeLeFoNdA:|KaLbİm ÇeVrİm DıŞı:'(

10)SéVéN SéVéR SéVMéYéN SiKTiR oLuP GiDéR ßéNiM DüNYæM HéR TüRLü DöNéR ÇüNKü HéR $éy ßéNiMLé ßæ$LæR ßéNiMLé ßiTéRRRRR!!!SmileSmileSmile

11)TéK iSiM SéNi SéVMéK(L)TéK DiLéĞiM SéNi Dü$üNMéK*-)TéK TéSéLLiM RéSMiNé ßæKMæK:)TéK KoRKuM SéNi KæYßéTMéK:(

12)A$K YæŞæMæK DéĞiL, YéRi GéLDiĞiNDé MuTLu:)YéRi GéLDiĞiNDé MuTSuZ oLMæKTıR:(

13)ßiR Ki$iYé FæZLæ DéĞéR VéRMé Yæ oNu KæYßéDéRSiN:'(Yæ KéNDiNi MæHVéDéRSiN:(

14)æĞLæMæK NiYé:'(üZüLMéK NiYé:(Dü$üN ßi KéRé*-)DéĞéR Mi ßiR HiÇéVery Happy

15)oNu ÇoK SéViYoRuM HéRKéZDéN KıSKæNıYoRuM uĞRuNDæ öLüYoRuM æMæ oNuN uMRuNDæ DéĞiL:'(

16)A$Kı Yæ$æ æMæ SæKıN æ$ıK oLMæ!!!

17)Dün Doktara Gittim Ciğerimde DUMAN Böbreklerimde TAŞ Kalbimde SENİ BULDU AŞKIM!!!Smile

18)ærTıK æ$ıK oLMæK YoK æ$ıK éDiP KæÇMæK VæRRR!!!...Very Happy

19)LüTfeN yErLeRe TüKüRmEyİn tÜkÜrEcekk o KaDR sUrAt VarKeNN:D

20)SæTıRLæRıM HæYæTıMDıR SöZLéRiM YéMiNDiR Né SöYLüYoRSæM oLuR ßiZDé YæLæN YoKTuR:D

21)SéNi SéViYoRuM FæKæT æNLæTæMıYoRuM!:(SéNi SéViYoRuM FæKæT iSPæT éDéMiYoRuM!Sad SéNi SéVDiM SéVéLi oLDuM ZıRDéLi:(
atakent135

Kullanıcı profilini gör

Geri: msn nıckleri 2!!!

Mesaj  Admin Bir Çarş. Ağus. 20, 2008 10:14 am

Emeğe SAYGIlol! afro
-----------------------------------------------------------------------
Admin
Admin

Kullanıcı profilini gör http://dagli.forum777.com

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön

:: Pano :: Messenger