Forum Kuralları..!

Aşağa gitmek

Forum Kuralları..!

Mesaj  Admin Bir Ptsi Ağus. 04, 2008 4:48 pm

Forum Kuralları


1- Forumda yazarken kesinlikle tamamı büyük harf kullanılmamalıdır, kullanan üye uyarılır devam ederse süresiz forumdan uzaklaştırılır.

2- Sitemizde Türkçe'yi doğru kullanmaya özen gösterilmektedir, Türkçe'yi kötü kullananlar uyarılır devamı durumunda forumdan süresiz uzaklaştırılır.

3- Forumumuzda müstehcen yazılar yazmak müstehcen Resimler vermek ya da Link vermek kesinlikle yasaktır aksini yapanların derhal yazı yazma yetkileri alınacaktır.

4- Forumumuz üzerinden alınan herhangi bilgi veya dosyanın doğuracağı problemlerden kullanıcı kendi mesuldür. Forumumuz bir bilgi paylaşım platformudur ve buradan edinilen bilgi veya dosyaları kullanmak özgürlüğü tamamen kullanıcıya aittir.

5- Forum katılımcıları yeni bir konu başlığı açmadan önce o konunun forumda mevcut olup olmadığını kontrol etmelidirler. Bunun için forumun arama özelliği kullanılabilir. Aynı isimli veya aynı tartışmaları içeren konular açılamaz.

6- Forumda kişisel tartışma yapılamaz, yapıldığı takdirde üye(ler) forumdan süresiz uzaklaştırılabileceği gibi açılan konu kilitlenir.

7- Yöneticiler her yazılan mesajı göremeyebilirler. Yöneticilerden önce uygunsuz bir mesajla karşılaştığınızda lütfen o bölümden sorumlu moderatör'e bildiriniz.

8- Mesaj yazarken büyük harf kullanmak bağırmak anlamına geleceği için kesinlikle büyük harf kullanarak yazmayınız. Konu başlıklarını konunun içeriğini ifade eden şekilde seçmeniz gerekiyor. Konu ile alakalı olmayan başlıklar silinebilir. Buna yapılan itirazlar gözönüne alınmaz.

9- Foruma yazılacak konular ilgili konu başlıkları altına yazılmalıdır.

10- Üye olurken ahlaksız isim seçmek, imzalara siyasi amaçlı yazılar yazmak, reklam yapmak yasaktır. Resim olarak kesinlikle açık ya da politika ile ilgili bir resim olmamalı ve kesinlikle bir partinin aimgesi olan logolar kullanılmamalıdır. Aksi halde üyeliğiniz silinebilir.!

11- Foruma uzun süre girmeyip herhangi bir konuda mesaj yazmayanların üyelikleri silinebilir buna itiraz hakkınız yoktur.

12- Yöneticiler, yazılan yazının konusuyla ilgili olmayan bir bölümde yazıldığına karar verirlerse yazıyı uygun bölüme aktarır yada silerler. Bu nedenle itiraz türü yazıların silinmesi veya cevaplandırılması yönetici yetkisindedir.

13- Forum yönetimi tarafından, aynı kişinin birden fazla rumuz veya isimle farklı kişilermiş gibi aynı konuda görüş belirttiğini tespit edilmesi durumunda, kişinin tüm mesajları silinir ve foruma girişi yasaklanır.Yine buna bağlı olarak aynı kişinin birden fazla email adresi ile başvurarak farklı isimler ile yazdığının tespit edilmesi durumunda forumdan üyeliği derhal silinir.

14- Forumun işleyiş ve kuralları konusunda katılımcıları bilgilendirmek yönetici veya moderatörlerin görevi değildir. Katılımcılar bu kuralları okuyup uymak zorundadır.

15- Forumda hiçbir merci hakkında karalayıcı, küçük düşürücü, aşağılayıcı ithamlar kullanılamaz. Bunu yapan üyelerin üyelikleri hiç bir ihtar verilmeksizin derhal silinecektir!

16- Forumun kurallarına uymayan katılımcıların forumu kullanması engellenecektir.

17- Forum kuralları her zaman değiştirilebilir ve değiştikten sonra hemen geçerlidir. O zaman öyle bir kural yoktu diye itiraz edilemez.

18- Foruma üye olan kişi üyelik kurallarını tamamen okumuş ve kabul etmiş sayılacağından, sonradan bilmiyordum yada görmedim gibi bir açıklama kabul edilemez.

19- Üyelik gerektiren başka forumlara davet mesajları ve reklamlar PM'ler dahil kesinlikle yasaktır. Bu durum tespitinde lütfen yönetici yada moderatör'lere bildiriniz. Ayrıca üye bu durumda süresiz BAN edilecektir.

20- Gizlilik ilkeleri gereği kişisel bilgileriniz sadece forum yöneticileri tarafindan görülecek ve 3.şahıslarla kesinlikle paylaşılmayacaktır.
avatar
Admin
Admin

Mesaj Sayısı : 127
Yaş : 25
Nerden : Tekirdağ
Kayıt tarihi : 04/08/08

Kullanıcı profilini gör http://dagli.forum777.com

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Sayfa başına dön

- Similar topics

 
Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz